درباره هداچ

هداچ: بستری برای ارتباط، طراحی و اجرا

داستان هداچ

تاحالا شده بخوایین یه دستی به سر و روی خونه یا محل کارتون بکشید و تغییری بدید اما نمی دونستید توی همچین شرایطی به چه کسی میتونید اعتماد کنید؟
یا مثلا این داستان را از اطرافیانتون شنیدید؛ “که تصمیم داشتم فقط یه هزینه کوچک برای دکور سالنم بکنم ولی یک ماه تموم طول کشید و هزینش خیلی بیشتر از اون چیزی بود که فکر میکردم!”
یا حتی برای مدیران یا کسانی که تو کار ساخت و سازهای بزرگ هستن، واقعا اینروزها پیدا کردن یک فرد با دانش فنی روز و خلاقیت ناب و متعهد اگر معرفی نداشته باشن، همیشه یک چالش اساسی هست.

ما هم مثل شما تمام این چالش ها را، هم تو زندگی خودمون و هم دور و اطرافمون دیدیم و عمیقا درک کردیم. پس تصمیم گرفتیم بالاخره یه راهی براش پیدا کنیم و اینجوری شد که جزیره هداچ را راه اندازی کردیم.

فلسفه وجودی هداچ پیوند بین هنر معماری، علم بازاریابی و تکنولوژی روز تجارت الکترونیک هست. این پیوند به ما کمک میکنه تا همه نیازهای کارفرمایان و طراحان را برای حضور در فضای آنلاین برآورده کنیم تا بتونن طیف وسیعی از خدمات معماری را آنلاین و با کیفیت ممتاز ارائه و دریافت کنند.

در واقع هداچ یک بستر ارتباطی آنلاین هست میان طراحان و معماران با تمام کسانی که به دنبال انجام پروژه های معماری کوچک و یا بزرگ هستند تا بتونن در یک محیط کاملا مطمئن و حرفه ای با نیازها و توانمندیهای هم آشنا شده و از طریق گفتگو بعد از دریافت انواع رزومه ها و دیدن میزان رضایتمندی ثبت شده برای هرکاربر، بهترین انتخاب را داشته باشند.

 

چرا هداچ؟

 

هداچ برای کارفرمایان:

شما میتونید در پلتفرم هداچ با توجه به میزان بودجه خود و طرح دلخواهتون بهترین و مناسب ترین پیشنهادی که برای شما از سمت طراحان و معماران ارائه میشود را انتخاب کنید و یا با بررسی نظرات مطرح شده در مورد طراح ویا کارفرمای مورد نظر، پیشنهاد همکاری با قیمت مد نظرتون را برای آنها ارسال کنید و بعد از تایید کار خود را به راحتی و بدون واسطه شروع کنید  پس دیگه لازم نیست هزینه گزاف بابت همکاری با طراح مورد نظرتون به شرکت ها و یا موسسات واسطه پرداخت کنید.


هداچ برای معماران و طراحان دکوراسیون داخلی:

یکی از بزرگترین دغدغه های اینروزهای تمام کسانی که مشغول به کار فریلنس و پروژه ای هستند تسویه حساب کارفرماها بعد از اتمام پروژه هست اما در هداچ این مشکل به سادگی حل شده چون هزینه زحمات شما، در ابتدای کار از جانب کارفرما، پیش ما به امانت نگه داشته میشه و شما به محض اتمام فرآیند کار میتونید مبلغ خود را دریافت کنید.

 

هداچ چگونه کار میکند؟

کافی است شما پروفایل خود را در هداچ به عنوان طراح و یا کارفرما بسازید و وارد جزیره هداچ شوید تا امکان شروع فعالیت برای شما به سادگی مهیا شود.
در حال حاضر به مناسبت راه اندازی پلتفرم هداچ، تمامی هزینه های دریافت و ارائه آگهی ها و پیشنهادات برای طراحان و کارفرمایان به صورت رایگان هست و تنها ده درصد از مبلغ کل قرارداد منتخب به عنوان حق الزحمه به سایت هداچ پرداخت میشود.